Pereiti prie pagrindinio turinio

· 2 minutės skaitymo
KetBilietaiTestai

Mes pradedame

Sukurkite mokymosi tvarkaraštį: planuokite, kada ir kaip mokysitės ir laikykitės jo kuo tiksliau. Tai padės jums egzamino metu jaustis saugesniems ir užtikrins, kad išmoksite visą reikalingą medžiagą. Pavyzdžiui, galite kiekvieną dieną skirti 15 minučių teorijos mokymuisi ir 15 minučių Kelių eismo taisyklių (toliau - KET) testų sprendimui.

Spręsdami testus suprasite, kurias temas Jūs blogiau įsisavinote. Tuomet tas temas papildomai paskaitykite ir pasiaiškinkite.

· Minutė skaitymo
KetBilietaiTestai

Mes pradedame

Sveiki visi, manome kad šiai akimirkai Lietuvos internetinėje padangėje trūksta platformos kur galėtumėte lengvuoju ir patogiuoju būdu persiskaityti, išanalizuoti ir lengvai išmokti KET taisykles kompiuterio ar mobilaus telefono pagalba. Prie kelių eismo taisyklių esamų punktų pateiksime animuotas vizualizacijas kurių pagalba lengviau įsiminsite dėstomą medžiagą. Pateiksime dažniausiai pasitaikančius klausimus kuriuos galite išvysti VĮ "Regitra" teorijos egzamino metu. Palinkėkite mums sėkmės, ir judame kartu į priekį. Mokykloms kurios perskaitys šią informaciją ir norės bendradarbiauti, sukurtas atskiras informacijos blokas, prašome kreiptis dėl bendradarbiavimo.